"Blog podróżnika znającego się na hotelach. Nic dodać nic ująć."

W swoim życiu wiele podróżowałem i wiem na co zwracać uwagę przy wyborze hotelu. Ze mną na pewno wybierzesz dobry hotel

Podróże samolotem często są zmorą nie do przeskoczenia dla wielu osób, które z jakichś przyczyn musza latać samolotami.

Na szczęście dla mnie podróże w przestworzach są czystą przyjemnością oraz oderwaniem się w znaczeniu dosłownym i przenośnym, od powierzchni ziemi. 
Działając od kilkunastu lat w zawodzie tłumacza symultanicznego na terenie naszego kraju oraz Niemiec siłą rzeczy jestem zmuszony do ciągłego zmieniania swojego miejsca położenia w zależności od lokalizacji klienta, dla którego pracuję. Świadczenie usług w zakresie tłumaczenia symultanicznego jest dla mnie wielką frajdą i możliwością zwiedzania znacznej części naszego kraju, jak również okolic leżących po naszej zachodniej granicy. 
Ostatnio znalazłem bardzo lukratywnego i znamienitego klienta na Górnym Śląsku. Podróże z Bydgoszczy do Bielska-Białej samochodem zajmowały mi zbyt dużo czasu. Dlatego też postanowiłem latać tam samolotem z mojej rodzinnej miejscowości. 
Sam lot kończy się w Pyrzowicach obok Katowic, więc musiałem pokonać dystans od Pyrzowic do Bielska-Białej w inny sposób niż transportem lotniczym. Wypożyczalnia aut w Pyrzowicach była wybornym rozwiązaniem na moje bolączki komunikacyjne. Bardzo miła obsługa oraz brak formalności od razu przemówił na korzyść skorzystania z usług wspomnianej wypożyczalni samochodów o nazwie Q24 Wynajem samochodów w Pyrzowicach przebiega bardzo pomyślnie, a koszt takiej usługi jest bardzo niewielki biorąc pod uwagę duże natężenie gości jacy zlatują się w Pyrzowicach. Nic tylko latać do Pyrzowic.

Zdjęcia naszego reportera

turystyka

podróże

urlop