"Blog podróżnika znającego się na hotelach. Nic dodać nic ująć."

W swoim życiu wiele podróżowałem i wiem na co zwracać uwagę przy wyborze hotelu. Ze mną na pewno wybierzesz dobry hotel

Austria słynie z miejsc narciarskich w swoim kraju.

Przybywają tam miejscowości, jak i turyści z całego świata. Jednym z najlepszych miejsc jest Zillertal Arena. idealne miejsce dla, par, znajomych, a także rodzin z dziećmi. Zobaczymy tam doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Doskonałe miejsce dla zawodowców, ale również miłośników zjazdu narciarskiego. 

Więc wiemy już, gdzie wyjechać na narty do Austrii.
Ośrodek znajduje się u podnóża pięknych Alp. Przygotowane zostało około 170 km tras zjazdowych, oraz 52 wyciągi. Stoki zostały przygotowane profesjonalnie i z należytą uwagą. Pamiętaliśmy również, że nie tylko narty Austria są lubiane w zimowych sportach. Coraz więcej osób korzysta z snowbordu. Dlatego zajęliśmy się także przygotowaniem profesjonalnego snowparku. Również miłośnicy narciarstwa biegowego znajdą coś dla siebie. Razem z sąsiadującymi miejscowościami przygotowaliśmy około 150 km trasy. 

Największą atrakcją jest Zillertaler Superskipass. Przy wykupieniu odpowiedniego karnetu, można bez ograniczeń korzystać z 487 km świetnie przygotowanych tras narciarskich i 178 kolejek linowych, gondoli, wyciągów krzesełkowych, orczykowych i talerzykowych. W całej dolinie Zillertal znajduje się wiele ośrodków narciarskich, a także liczne atrakcje dla przybyłych. Przyjeżdżając w ten piękny region warto zatrzymać się tutaj na dłużej tutaj: http://www.narty-austria.pl


Noclegi w Austrii w Zillertal świadczą swoje usługi na najwyższym poziomie. Znajduje się tutaj wiele hoteli, pensjonatów, prywatnych domów, ośrodków, gdzie można wynająć pokój. Większość naszych turystów ceni sobie piękne widoki na zimowe góry.

Zdjęcia naszego reportera

narty

turystyka

zima

śnieg

austria

wyjazdy

zillertal

góry